Chester Bennington

ShoutBoard

News

20. a 21. ledna Linkin Park vystupovali ve Frankfurtu a v Kolíně a samozřejmě tu je už pár fotek. Takže se koukněte a všiměte si, že ve Frankfurtu Chester na pódium přivedl i svého nejmladšího syna Tylera:)                                       
Chester s Robem poskytli rozhovor pro server News.com, kde mluví nejen o svých fanoušcích, o ostatních interpretech a o prodejnosti desek, ale zmíní se i o nové desce!!! Celý rozhovor si v originále přečtěte ZDE> a překlad při kliknutí na "Zobrazit celé".
Na stránkách značky Etnies se objevl rozhovor s Chazem týkající se Club Tattoo, ale i nám už dobře známých začátků s Linkin Park...celý rozhovor TADY>
Linkin Park včera odehráli první koncert v rámci evropského turné roku 2008 a to přímo u německých sousedů v Hannoveru a už tu jsou nějaké fotky, jak vidíte níž a videorozhovor s Chazem a Phoenixem, který stahujte TADY>
Jak jste si všimli, vznikla nová stránka věnovaná jen a jen Chesterovi Benningtonovi. Prozatím tu toho moc není, ale budu se snažit všechno co nejdřív doplnit. Tak doufám, že se vám tu bude líbit a dotazy a připomínky směřujte na mail Aakashaa@centrum.cz nebo na ICQ 305-374-925.
                                                                                                                      Díky, Aakashaa
Pokud máte nějaký dotaz na Chestera a nevíte kam s ním, máte jedinečnou příležitost. Magazín Revolver totiž chystá interview s Chazem a až do 11. února můžete na e-mailovou adresu letters@revolvermag.com posílat vaše dotazy:)
1  
2