Chester Bennington

ShoutBoard

News

Je pár minut po půlnoci - tedy našeho času - a dnes, 20. března slaví své 32. narozeniny Chester Bennington. Takže mu přeju všechno nejlepšííí, co nejsilnější hlasivky, pevný nervy se svýma čtyřma synkama (a třeba ať klidně ještě další přibude) a co nejvíc štěstí v osobním životě s manželkou Talindou:)

P.S. A nějaká fotka z mladších let...:)
Dnešní den je opět ve znamení narozenin. Přesně před dvěma lety se Chesterovi a jeho manželce Talindě narodil syn Tyler Lee Bennington. Takže ať roste a má se čile k světu jako doteď:)
Ano, dnes je 15. března a své 31. narozeniny slaví jeden z našich oblíbenců, nejen skvělý hudebník, ale také vynikající režisér a všehoschopný joker Joe Hahn. Takže mu nejen za sebe přeju všechno nejlepší, ať nás brzo přěkvapí zase nějakým famózním videoklipem, a také hodně štěstí v osobním životě s Karen:)
Ano, možná jste čekali, že už dnes, jak bylo oznámeno, se tu objeví videoklip Given Up, ale budeme si na něj muset chvíli počkat. Ale pokud budete pozorně až do 1 hodiny do rána sledovat LPN Widget, nic vám neunikne...

Posledni komentare
15.03.2008 14:37:39: http://rapidshare.com/files/99721126/Chester.lpx_-_Chester_s_Songs__2008_.rar.html tohle si stáhn...
Posledních pár dní bylo ve znamení ohlašování dat koncertů v Evropě a dnešní den je věnován spíše smutnější údálosti. Důvodem zrušení dvou koncertů - 1.3. v Albuquerque a 2.3. v  El Paso je Chestervů zánět průdušek a proto si musí dát na pár dní pohov. No tak doufám, že bude co nejdřív v pořádku a nastoupí opět v perfektní formě jako vždy:)
Jak jste jistě stihli zaregistrovat, Linkin Park se chystají do Evropy a to už v červnu! Mezi českými fanoušky se spekuluje o údajném koncertu v Brně, ale zatím nikdo nic nepotvrdil. Co je ovšem potvrzeno jsou data v zahraničí:

6. červen – Portugalsko, Lisabon - Rock in Rio
7. červen
– Španělsko, Madrid - Festimad Sur 08 Festival
13. červen – Finsko, Seinajoki - Provinssirock Festival
14. červen  – Švédsko, Hultsfred - Hultsfred Festival
12. červenec – Kanada, Toronto - Edgefest ’08
Přidány nové fotky do galerie Ve'Cel.

A všechno nejlepší čerstvým jednatřicátníkům - Mikovi Shinodovi a Phoenixovi Farrellovi - Chazovým kolegům z Linkin Park:)
I když název songu tomu moc nenapovídá, Linkin Park se nevzdávají a dalším singlem z desky Minutes To Midnight bude 100% Given Up. Datum zatím není známé, ale jisté je, že to bude někdy v únoru. No já osobně sem na tenhle klip moc zvědavá, protože si k tomu nedokážu představit typické linkinovské video, které se vám zarylo do duše. Ale všichni moc dobře víme, že kluci umí překvapovat moc dobře... a já už to tu vzdávám a na týden mizím...snad si zlomím co nejvíc končetin;)))
Zdravim, pro některé přináším možná špatné zprávy, protože zítra odjíždím na týden (do soboty) na hory, takže tu nečekejte nic novýho. Ale věřím, že zas tak moc vám to vadit nebude, protože je tu spousta skvělých stránek, na kterých se vždy dozvíte to co potřebujete - viz. odkazy:) takže se mějte a v sobotu se vrátím a se mnou přijde zákon;))
Na stránce PR-Inside.com se objevil rozhovor s Chesterem Benningtonem, který se týká jeho temné minulosti, kterou všichni dobře známe. Tady Chaz zabrousil i do hlubších pocitů...

Frontman Linkin Park. Chester Bennington, otevřeně mluvil o zneužívání, které si jako dítě vytrpěl - to je ten důvd, proč obětoval svoji kariéru hudbě. Tvůrce hitu In The End tvrdí, že si v dětství vytrpěl roky sexuálního zneužívání od staršího kamaráda. A Bennington tvrdí, že ho tento traumatický zážitek přinutil vepsat své city do veršů a hudebních textů. Dnes už jednatřicetiletý věří, že jeho první skupina Grey Daze mu pomohla zachránit život. "Byly to strašné časy. Nesnášel jsem všechny v rodině. Cítil jsem se opuštěný vlastní matkou, můj táta nebyl emocionálně stabilní a já se neměl na koho obrátit. Ten přátelský vztah, který jsem měl s touto skupinou byl vůbec první, kdy jsem se cítil s někým propojený. Od té doby jsem si začal zase budovat nějakou důvěru. Také jsem našel skvělý způsob, jak utéct od mé násilné minulosti.
Posledni komentare
08.06.2012 18:16:42: I will have headache that we put in the whole day on the internet .. reklama strony
24.01.2008 08:04:10: Bobi bobi moje smiley${1}smiley${1}
1  
2